خدمات و پشتیبانی کسب و کار IT

از پشتیبانی فنی گرفته تا مشاوره، ما خدمات فناوری اطلاعات تجاری را برای شما داریم.

با ما تماس بگیرید

زیرساخت سازمان خود را با خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعات کسب و کار پیشرو در صنعت ما تقویت کنید. خواه یک پروژه فنی کوتاه مدت فوری داشته باشید یا به دنبال یک شریک تجاری قابل اعتماد درازمدت خدمات فناوری اطلاعات باشید، پشتیبانی و خدمات فناوری اطلاعات یوکاسافت اینجا برای شماست. برای بیش از ده سال، ما به سازمان‌هایی مانند شما کمک می‌کنیم تا از فناوری برای پیشبرد کسب‌وکارشان استفاده کنند.

با کارکنانی متشکل از 100+ متخصص فنی و پشتیبانی شبکه خبره، ما منابع و تخصص لازم را برای غلبه بر هرگونه چالش پشتیبانی فناوری اطلاعات و خدماتی که ممکن است داشته باشید - به سرعت و کارآمد در اختیار داریم. خدمات پشتیبانی فناوری اطلاعات در سطح سازمانی، بازار متوسط و کسب و کارهای کوچک را در زیر کاوش کنید.

مدیریت IT

به عنوان یک عضو ارزشمند و اختصاصی تیم شما، متخصصان سطح بالای دارای گواهینامه ITIL® مشاوره استراتژیک و پشتیبانی مدیریت فناوری اطلاعات را ارائه می دهند.

خدمات ابری

ما به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان ابر مدیریت شده، مجموعه ای از خدمات و ابزارهای ابری را ارائه می دهیم که همیشه در دسترس کسب و کار شما هستند.

امنیت اطلاعات

راه حل های امنیت اطلاعات Dataprise فناوری شما را جلوتر از منحنی ها نگه می دارد و از با ارزش ترین دارایی های شما محافظت می کند.

مشاوره و راهبرد فناوری اطلاعات

خدمات مشاوره فناوری اطلاعات ما شامل CIO مجازی (vCIO)، ارزیابی فناوری، برنامه ریزی فناوری اطلاعات، و پشتیبانی فناوری اطلاعات تجاری است.

مدیریت خدمات فناوری اطلاعات

در صورت نیاز، تیمی از متخصصان را در دفتر خود قرار دهید تا به طراحی، ساخت و نصب خدمات مدیریت زیرساخت شبکه و فناوری اطلاعات کمک کنند.

میز کمک و پشتیبانی

خدمات میز کمک فناوری اطلاعات پشتیبانی از راه دور ما به مشتریان ما کمک فوری می کند.

راه حل های وب و موبایل

توسعه سریع موبایل و اپلیکیشن وب با هوش تجاری که مشکلات را حل می کند.

خدمات مخابراتی

خدمات جامع تلفن VoIP و مخابرات تجاری برای هر نیاز تجاری.

آیا به دنبال یافتن یک شرکت پشتیبانی کامل فناوری اطلاعات هستید؟